Чернівецька міська громадська організація ЖІНОЧИЙ ЦЕНТР

Цільова група Жіночі організації

Адреса: 58029, м. Чернівці, вул. Івасюка, 3/117
Тел/Факс: (0372) 57 07 89
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Н

аше завдання: інформаційно-методична, юридична підтримка жінок, що опинилися в кризових життєвих ситуаціях та потерпілих від насильства (економічного, домашнього, психологічного та ін.) та жінок, які стали жертвами торгівлі.

М

ета нашої діяльності - попередження торгівлі жінками шляхом реалізації двох програм:

1. Навчання фаховим навичкам

С

прияння вирішенню проблеми безробіття та матеріальної незалежності молодих жінок шляхом надання навичок, необхідних для працевлаштування або започаткування власної справи.

Програма передбачає: проведення тренінгів ("Влаштовуюсь на роботу"; "Бізнес - справа жіноча"), курси (комп'ютерної грамотності; комп'ютерної графіки; роботи в Internet; комп'ютерної версії бухобліку; ділової англійської мови; основ діловодства; декоративно-прикладного мистецтва), юридичні консультації з питань працевлаштування та відкриття власного бізнесу; збір інформації та видання буклетів з питань працевлаштування; користування бібліотекою з питань ведення малого бізнесу, трудового, цивільного права.

2. Попередження кризових ситуацій.

С

творення цілісної системи допомоги жінкам, які опинилися у кризовій ситуації, розвиток профілактичних заходів з попередження будь-яких форм насильства та торгівлі жінками.

Програма передбачає: проведення тренінгів ("Жіноче лідерство"; "Жіночі людські права"; "Робота за кордоном: міфи та факти"; "Життя без насильства"), юридичні та інші консультації; роботу груп взаємодопомоги для жінок, потерпілих від насильства; проведення курсу самозахисту; видання та розповсюдження інформації щодо попередження насильства та торгівлі людьми; користування бібліотекою з проблем загальнолюдських прав, охорони здоров'я, попередження насильства.

Принципи роботи: конфіденційність, анонімність, професіоналізм.
За час нашої роботи Центром надано 7500 послуг. Результатом роботи є багато успішних історій.

Всі послуги Центру безкоштовні!

Діяльність Центру розрахована в основному на дівчат і жінок віком від 12 до 30 років.

 

Щодня крім суботи та неділі з 10оо до 19оо діє інформаційно-консультаційна телефонна лінія для жінок

(тeл.: 2-52-59).

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2