Притулок для жінок, які постраждали від торгівлі людьми

Цільова група Жіночі організації

Контакти: ЧМГО „Сучасник”
Чернівці 58000 вул. О.Кобилянської, 55/ 2 а
тел. (0372) 58 55 96, факс. (0372) 52 04 36
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду /span>

П

ритулок оснащено всім необхідним для проживання, харчування та здійснення індивідуальної програми реабілітації кожної жінки.Також підписані меморандуми про співпрацю із місцевими лікувальними закладами, про взаємодію та підтримку у наданні послуг медичного обстеження та лікування жінок цільової групи. У притулку надаються психолога, юриста та соціальних працівників, робота яких забезпечує комплексну модель реабілітації та відновлення життєвих сил жінок. Спеціалісти пройшли відповідну професійну підготовку та стажування на базі вже існуючих притулків в Україні, що працюють за підтримки МОМ.

В

притулку одночасно можуть перебувати 5 жінок, які попередньо пройшли ідентифікацію та мінімально необхідне медичне обстеження. Максимальний термін перебування в притулку 90 діб, в окремих випадках може бути продовжено.

Р

обота притулку координується офісом Чернівецького обласного молодіжного об'єднання "Сучасник", що засноване в 1996 році та зареєстровано в 1998, як неприбуткову організацію.

Ц

ілі організації: -соціально - економічний розвиток шляхом впровадження демократичних ініціатив; -правова підтримка молоді з особливою увагою на молодь групи ризику; -реалізація соціальних програм, спрямованих на розвиток суспільства, підтримку незахищеного населення; -активізація людей в громадському житті.

О

сновні напрямки діяльності:
-інформаційно -освітня та правова підтримка населення з питань трудової міграції;
-допомога потерпілим від торгівлі людьми (реінтеграція, надання притулку потерпілим від торгівлі людьми жінкам).

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2