Благодійний християнський фонд СОЛІДАРНІСТЬ

Цільова група Безпритульні дорослі, Люди з ВІЛ/СНІД, Люди з наркотичною залежністю, Люди з алкогольною залежністю

Адреса: 76000, Івано-Франківськ
вул. Січових Стрільців, 34
Тел.: 0 342 777 331
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Web: http://www.solidarity.if.ua

Ф

онд "Солідарність" офіційно зареєстрований 07 грудня 1998 року Ів.-Франківським обласним відділом юстиції.Головна мета фонду - благодійна допомога соціально-незахищеним верствам населення: узалежненим від наркотиків та алкоголю, ВІЛ-інфікованим, хворим на СНІД, особам, що вийшли з місць позбавлення волі, психічно хворим та бездомним.
Організація також захищає їхні правові інтереси на рівні органів місцевого самоврядування і державних органів влади. Фонд "Солідарність" має за мету підтримувати вище згадані категорії громадян психологічно і соціально.

Ф

онд "Солідарність" неодноразаво сприяв узалежненим від наркотиків та алкоголю та їх сім"ям у наданні благодійної і матеріальної допомоги. При допомозі юристів-волонтерів фонду надавалися і правові консультації і кваліфікована юридична допомога. Допомога не носила системного характеру і залежала від доброї волі і затраченого часу юристів-волонтерів та працівників фонду.

В

наслідок роботи було залучене широке коло волонтерів з числа молоді та студенства, а також волонтерів з числа колишніх узалежнених. Сформовано роботу анонімного клубу та соціально-психологічної консультації. Активна діяльність Фонду дала змогу підібрати і залучити до роботи кращих фахівців, зібрати волонтерів, підготувати тренерів з організації профілактичних заходів.

Б

Ф "Солідарність" пропонує для молоді та школярів: - тренінгові заняття по профілактиці наркоманії, алкоголізму, ВІЛ/СНІДУ, а також ряд психологічних тренінгів; - лекції, бесіди на профілактичні теми; - перегляд профілактичних відеофільмів. Працівники БФ "Солідарність" проводять семінари для вчителів, медпрацівників та батьків, і постійно співпрацюють з школами через підготовку волонтерів та через шкільне самоврядування.

Щ

оденно у івано-франківському Центрі Довіри “Солідарність”, (по вул. Січових Стрільців, 34а) молодь з малозабезпечених сімей, ВІЛ-інфіковані, наркозалежна молодь, члени їх сімей мають можливість безкоштовно отримати консультації:
- Юриста
- Психолога
- Гінеколога
- Епідеміолога, і випити гарячого чаю.

В

результаті діяльності Фонду щомісячно 1100 чоловік в області забезпечено: стерильними шприцами, бинтом, ватою, засобами дезинфекції, презервативами.
У приміщенні Фонду створений і працює безкоштовний комп'ютерний клас для безробітних, сиріт, інвалідів.

Також почалася реалізація проекту “Західно – український ресурсний центр з питань ВІЛ / СНІДУ”.

8 - 800 - 500 - 45 - 10 - Безкоштовна цілодобова міжнародна гаряча лінія телефону довіри по проблемах ВІЛ / СНІД!
Якщо у Вас виникли будь-які питання з проблеми ВІЛ / СНІДУ або наркоманії - телефонуйте! До ваших послуг професійні лікарі і психологи з багатолітнім досвідом роботи.

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2