КАРІТАС Коломийсько-Чернівецької єпархії

Цільова група Діти трудових мігрантів, Занедбані діти і діти вулиці, Люди з обмеженими розумовими можливостями, Люди з обмеженими фізичними можливостями, Люди похилого віку

Адреса: 78200 м. Коломия, Івано-Франківська обл.
вул. С. Петлюри, 98
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Проект "Домашня опіка" e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб: http://caritas-kolomyya.org/

Діти вулиці

Т

ут, в благодійному фонді «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії», ми покладаємо на свої плечі непросту ношу допомоги дітям вулиці. Ми допомагаємо всім, чим можемо. Ми надаємо як моральну так і матеріальну підтримку. Ми проводимо роботу з виявлення неблагополучних сімей та сприяємо забезпеченню захисту прав дітей, які виховуються в них, виявляємо дітей, що залишились без опіки батьків внаслідок смерті родичів чи виїзду батьків за кордон. Також ми намагаємось створити умови для соціальної та психологічної реабілітації кризових родин, здійснюємо контроль за відвідуванням дітьми з кризових родин навчальних закладів, створюємо умови для професійного спрямування дітей та працюємо над підготовкою їх до самостійного життя.

Діти трудових мігрантів

О

дним із напрямків діяльності Благодійного Фонду «Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії» є проект «Соціальна робота з дітьми мігрантів». Метою проекту є: покращити соціальну безпеку дітей, чиї батьки робочі мігранти, сприяти соціальному, фізичному і психологічному розвитку кожної дитини, враховуючи вікові особливості кожного.
Проект дає можливість поспілкуватися із своїми ровесниками, отримати соціальну і психологічну допомогу у кваліфікованого персоналу. Приходячи в БФ «Карітас» діти мають змогу  виконувати домашнє завдання, гратися, адже для цього є спеціально обладнана ігрова, спортивна кімнати. У благодійній їдальні здійснюється харчування дітей. З дітьми працюють психологи, соціальний працівник, які постійно проводять тестування , тренінги, розвивальні ігри. Проводяться бесіди та перегляд фільмів про шкідливість та попередження ВІЛ, СНІДу, наркоманії, тютюнопаління, алкоголізму.

Люди похилого віку, одинокі інваліди

М

етою проекту "Домашня опіка" є покращення якості життя одиноких осіб похилого віку та людей, котрі потребують сторонньої допомоги, забезпечення осіб домашньою опікою, а також розвиток оптимальних шляхів задоволення їхніх потреб.
Основною формою роботи центру «Домашня опіка» є індивідуальна робота. Головними методами цієї роботи є: бесіди, консультація, соціальний супровід, переконання, стимул, приклад, заохочування, надання послуг, інформації тощо. Для надання кваліфікованих послуг створені медичні підрозділи, обладнанні сучасною медичною технікою та інструментами , облаштовані пральні. Працівники здійснюють у домашніх умовах індивідуальний догляд: вимірюють життєві показники, надають загально-гігієнічні та гігієнічні послуги тощо.

Благодійна їдальня

О

дним з завдань фонду також є допомога нужденним харчуванням. У нас відкрито благодійну їдальню, куди вони можуть прийти поїсти.
Паралельно з їдальнею в нас є трапезна. Вона є простим інструментом доручення громадськості до допомоги тим, хто потребує її. Працює все просто - сюди люди можуть прийти, пообідати і, заплативши за їжу, залишити цим самим пожертву. Щодня в трапезній харчується до 30 людей. Вони мають вибір страв. Покуштувавши обід, вони на власний розсуд вирішують, скільки він вартував. Всі кошти, виручені від трапезної, йдуть на закупівлю продуктів для благодійної їдальні.
Щодня свій обід отримують близько 30 дітей та 20-30 людей похилого віку, які не можуть собі дозволити достойне харчування самостійно. Ці люди є соціально незахищеними: малозабезпечені, інваліди, самотні люди похилого віку.
У нас проста мета - забезпечення разовим гарячим харчуванням представників малозабезпечених верств населення, і її успішно реалізовуємо.

К

рім вищезгаданого, "Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії " також організовує різноманітні акції: "Сирітський портфелик", "Різдвяна свічка", "Допомога св. Миколаю" та інше. Також у Фонді є програма допомоги в умовах надзвичайних ситуацій: повеней, поводків та ін.

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2