Благодійне об’єднання ПРОМІНЬ НАДІЇ

Цільова група Діти, що вимагають особливої опіки, Діти з обмеженими фізичними можливостями, Діти з обмеженими розумовими можливостями

Адреса: Львівська область, 80100, м. Червоноград,
вул. Бандери, 51/21
Тел.: +380 32 49 23159, mobile 050 9021442,
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

О

раназація діє з 7 листопада 2004 року. Напрямок діяльності: догляд і підтримка неповносправних дітей.

 Уривки статті Інни Корчук з газети "Високий Замок"

 

Особливі діти творять унікальні вироби


«Промінь надії» створили 2004 року. Засновник Тамара Головенко прагнула зробити для діток куточок, де би можна було спілкуватись, вчитись, пробувати творити щось власними руками. Пані Тамара – жінка із непростою долею. Багато хто не розуміє, чому вона весь свій вільний час присвячує догляду за неповносправними дітьми. Але Тамара Головенко робить справу, до якої досі нікому не було діла. І вже є позитивні результати її праці. “Відтепер матері не залишаються сам на сам зі своєю проблемою. Вони приводять своїх діток до нас і тут разом з ними відпочивають, - розповідає пані Тамара. - За час функціонування нашої організації було написано кілька вдалих проектів. Проведені тренінги із арт- і танцювально-рухової терапії, навчання на комп’ютерах. Досі функціонує творча майстерня, де діти творять вироби із лози, бісеру... Приємно, що жодне свято у Червонограді не проходить без нашої участі. Жителі міста чекають від нас все нових і нових виробів із бісеру. Діти відчувають, що їхня праця потрібна людям, що у них є шанс реалізуватися у житті.

Займаємось розвитком театральних здібностей дітей. Особливо плідним для нас був цей рік. Із допомогою американської організації “Корпус миру” “Промінь надії” відвідали волонтери зі США, Німеччини, Швеції... Надходила гуманітарна допомога із львівської християнської організації”.

Благодійне об’єднання “Промінь надії” відвідують понад двадцять дітей та молодих людей, хворих на ДЦП. Деякі з них займаються спортом, навчаються у вищих навчальних закладах. “Наш Ромчик брав участь у Паралімпійських іграх, а Тоня - у чемпіонаті Європи з плавання, - ділиться Тамара Головенко. - Завдяки підтримці нашого центру один хлопчик працевлаштувався”.

“Я закінчую університет розвитку людини “Україна”, – розповідає одна із членів організації Антоніна Максимова. – На чемпіонаті Європи з плавання отримала міжнародну класифікацію. Веду активне життя, але лише у “Промені надії” відчула себе щасливою. Тут мої друзі, наші батьки і пані Тамара, яка дає нам надію на краще майбутнє. Навчилась розвивати свої творчі здібності. Приємно, що на наші вироби із бісеру є попит”.

Директор організації “Промінь надії” Тамара Головенко не зупиняється на досягнутому. “Маю багато планів і задумів. До Новорічних свят готуємо вироби святкової тематики – ялиночки, підсвічники, – каже пані Тамара. – Уже є домовленість із владою Червонограда про ділянку під магазин, де плануємо виставляти дитячі роботи з бісеру та інших матеріалів. Мрію у майбутньому збудувати соціальне містечко для неповносправної молоді. Адже ми повинні думати про майбутнє цих молодих людей. Звісно, без підтримки громадськості та меценатів не зможемо нічого зробити...”.

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2