Громадська організація МОЛОДЬ СТРИЙЩИНИ

Цільова група Люди з вадами слуху, Діти, що вимагають особливої опіки, Діти з обмеженими фізичними можливостями, Діти з обмеженими розумовими можливостями, Люди з обмеженими розумовими можливостями, Люди з обмеженими фізичними можливостями

Адреса: м. Стрий вул.С.Бандери 19,3
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб:  http://molod-stryi.at.ua
Тел.: 0677- 717992


ГО "Молодь Стрийщини” створена 15 грудня 1999 року.
Наші основні програми:
Зал здоров’я. Створено сучасний оздоровчий зал. В ньому мають можливість оздоровитись мешканці міста. З молоддю та молоддю з функціональними обмеженнями (члени асоціації інвалідів) замаються професійні тренери.

Вікно у світ. (В приміщенні СТО УТОС створено центр самореалізації для людей з вадами слуху). Молодь з вадами слуху пройшла навчання роботі на комп’ютері й має можливість поділитись своїми знаннями з іншими.

Центр самореалізації для людей з функціональними обмеженнями. Молодь з функціональними обмеженнями навчається роботі на комп'ютерах, в світлиці СМАІ створено комп’ютерний центр для членів міської асоціації інвалідів. Програма започаткована в рамках проекту "Подолання нерівності в отриманні знань молоддю з особливими потребами"

Форум молоді м. Стрия – Стрий FМ (представники навчальних закладів міста та молодіжних громадських організацій об’єднані в неформальне об’єднання для координації дій та спряння розвитку молодіжного руху в місті.

Програма "Обличчя міста”: підтримка соціально важливих ініціатив; екологічна діяльність (організація першої весняної толоки); промоційна діяльність (адміністрування проекту "Стрий очима художників”). Толока по облаштуванню двору по вул. С.Стрільців 10—12. , толока по озелененню дитячого садочку "Весняночка”,
Програма "Дитинство кожному”: Дитячий спортивний майданчик по вул. Січових Стрільців 10. спільно з Фондом братів Кличків., Дитячий майданчик біля каплички св. Якова по вул. Шевченка.

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2