Львівський Регіональний Центр соціальної адаптації

Цільова група Люди з місць позбавлення волі , Жіночі організації, Діти-сироти, Занедбані діти і діти вулиці

Адреса: 79010, м. Львів, вул. Личаківська, 56
Тел.: +38-(032)-275-10-51
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Мета організації: соціальна адаптація сиріт та одиноких громадян, котрі повернулись з місць позбавлення волі, надання допомоги одиноким громадянам, котрі відбувають покарання в установах виконання покарань, утримання притулку соціальної адаптації для сиріт та одиноких бездомних громадян, котрі повернулись з  місць позбавлення волі, надання допомоги дітям “вулиці”, дітям з сімей алкоголіків та наркоманів, з багатодітних бідних сімей, допомога жінкам які потерпають від насилля, допомога громадянам України, які опинились у скрутному становищі за кордоном.

Реалізовані проекти:
Соціальна адаптація сиріт та одиноких громадян, котрі повернулись з місць позбавлення волі. З 1994 року при БО “РЦСА” діє притулок соціальної адаптації (м. Броди, Об’єкт 580), який розрахований на одночасне перебування у ньому 40 осіб. У притулку соціальної адаптації,  громадянам котрі повернулись з ув’язнення надається допомога одягом, взуттям, місце для проживання у гуртожитку, триразове харчування, медичне обслуговування тощо. За час існування притулку соціальної адаптації в ньому отримали допомогу більше 2300 осіб.
Програма “Ковчег” (допомога дітям з багатодітних бідних сімей, з сімей алкоголіків, наркоманів, дітям “вулиці” – м. Львова). Для реалізації даної Програми створено пересувний пункт харчування (автобус “Ікарус” переобладнаний під їдальню). В автобусі діти отримують повноцінне харчування, допомогу одягом та взуттям, медичну допомогу, консультації спеціалістів.
Консультативний пункт для жінок, котрі потерпають від домашнього насилля. В середньому за рік до Консультативного пункту звертається 60-80 жінок котрі зазнали насилля.

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2