Навчально-реабілітаційний центр ДЖЕРЕЛО

Цільова група Діти, що вимагають особливої опіки, Діти з обмеженими фізичними можливостями, Діти з обмеженими розумовими можливостями

Адреса: 79049 Львів,
Проспект Червоної калини, 86a
Тел.: Директор/адміністрація (032) 227-36-01
Відділ зовнішніх зв'язків (032) 227-36-02 (тел/факс)
Skype: dzherelo_vzz
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб: http://www.dzherelocentre.org.ua

Н

а сьогодні у навчально-реабілітаційному центрі «Джерело» існує три відділи, що провадять кваліфіковані програми з навчання, реабілітації та соціалізації неповносправних тощо.
«Відділ розвитку дитини» надає послуги в рамках «раннього втручання», у Школі-садку діти можуть навчатися у рамках дошкільної та шкільної програми; у Клубі активної молоді можна розвинути комунікативні навички. Молодь з особливими потребами має можливість також розвивати навики самообслуговування, що так необхідні особливо для людей із фізичними вадами. У «Джерелі» діє також «транспортна програма» і програма адаптації візків та іншого компенсаторного обладнання.

Н

евід’ємною складовою усіх програм є реабілітація, що включає:

Фізичну реабілітацію;
Заняттєву терапію;
Заняття з логопедом;
Гідротерапію;
Рекреаційні ігри;
Танцетерапію;
Лонгетування.

Окрім цього центр організовує інтегроване навчання осіб з особливими потребами. Воно відбувається у співпраці та за сприяння дирекції загальноосвітньої школи № 82. За спеціальною програмою у цій школі навчається 11 учнів. Центр «Джерело» надає методичну, професійну та транспортну допомогу. Завдяки програмі близько 10 осіб закінчило, або навчається у вищих навчальних закладах.

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2