Стрийська міська асоціація інвалідів

Цільова група Люди з обмеженими розумовими можливостями, Люди з обмеженими фізичними можливостями

Адреса: 82400 м. Стрий пр. Чорновола 28
т. /факс. +38 (03245) 5 82 80
Веб: http://smai.org.ua

С

трийська міська асоціація інвалідів – організація, яка об’єднує ініціативу інвалідів міста на користь духовного і культурного збагачення, реабілітації здоров’я і фізичного загартування, повернення до активного життя та праці, інтеграції в суспільство інвалідів міста.
СМАІ проводить виявлення, облік і соціальні дослідження життя інвалідів, сприяє об’єднанню їх в товариства та клуби за фахом, бажаннями та можливостями інвалідів, створює умови для спілкування, духовного та культурного збагачення, активного відпочинку.

О

рганізація сприяє реабілітації втрачених функцій організму, фізичному загартуванню, поверненню до ефективного життя та праці, пропагує активний спосіб життя, а також соціальну повноцінність інвалідів. Сприяє в отриманні кваліфікованої медичної допомоги і протезуванні інвалідів.
Сприяє професійній підготовці і перепідготовці інвалідів в навчанні їх в середніх і вищих навчальних закладах.
Сприяє в працевлаштуванні інвалідів на підприємствах та установах всіх форм власності, інших організаціях у відповідності з кваліфікацією та освітою, професійними навиками.
Контроль за умовами праці інвалідів здійснює представництво і захист інтересів інвалідів у всіх державних, партійних, профспілкових, правоохоронних, органах та органах прокуратури та суду, інших органах та громадських організаціях, а також контроль за дотриманням законодавства України по соціальному захисту інвалідів.
Встановлює та підтримує зв’язки з інвалідними організаціями, підприємствами і філіями, спонсорами і благодійними організаціями України та зарубіжжя, обмінюється досвідом по покращенню життя інвалідів.

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2