Благодійний фонд ПРОЕКТА ТАЧ

Цільова група Діти, що вимагають особливої опіки, Діти позбавлені батьківського піклування, Діти-сироти, Діти з обмеженими фізичними можливостями, Діти з обмеженими розумовими можливостями

Благодійний фонд ПРОЕКТА ТАЧ

Адреса:88 018, Ужгород, пр. Свободи, 2/51,
Тел.: 380 506957588
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

П

роект ТАЧ (TOUCH – Take one Ukrainian’s child had - Візьми за руку одну українську дитину) як спонсорська програма була створена у 2001 році у рамках американсько-української програми між містами-побратимами Ужгород-Корваліс. Американськими координаторами Проекту ТАЧ є Еліс Ремптон і Сейбра Киллен.
Основною метою діяльності Проекту ТАЧ є мобілізація широкої громадськості для надання фінансової, соціальної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям з обмеженими можливостями.

Б

лагодійний Фонд «Проекта ТАЧ», як ужгородська міська організація, була зареєстрована у 2003 році. БФ «Проекта ТАЧ» працює в напрямку  поліпшення життєвих умов дітей та молоді з вразливих груп, розширення  їх економічних,  культурних та освітніх  можливостей, залучення широкого кола громадян до роботи з захисту інтересів цих груп.

П

роект ТАЧ  підтримує понад 350 дітей та молодь п’яти організацій:
–    Часлівецької загально-освітньої спеціальної школи-інтернату;
–    Благодійного фонду “Нова сім’я” ;
–    Медико-соціально- реабілітаційного центру «Дорога життя» ;
–     Програми випускників спеціальних шкіл- інтернатів у с. Павлово;
–    ЗОШ №14  м.Ужгорода.
Нашими партнерами є асоціації міст-побратимів Ужгород-Корваліс і різні інші державні і недержавні організації. Спонсорами дітей та молоді є американські приватні особи, сім’ї, шкільні класи, колективи, організації njoj. Волонтерами проекту є учні гімназій, ліцеїв та загальноосвітніх шкіл, студенти та випускники вищих навчальних закладів, представники різних професій: вчителі, лікарі, економісти, математики, філологи …, громадяни з України та зарубіжжя.

П

роект ТАЧ налічує понад 300 спонсорів, кожен з яких щорічно робить внесок на благо своєї спонсорованої дитини. В цьому році цей внесок з 60 піднявся на 75 доларів США на дитину. Цю допомогу щороку восени привозить численна делегація, яка за власні кошти приїжджає  в Україну. Кошти витрачаються безпосередньо на потреби дітей та на потреби організацій, в яких вони навчаються і виховуються: на придбання одягу, взуття, шкільного приладдя, книг тощо.

П

роект ТАЧ щороку додатково ще реалізовує і інші проекти. За 10 років в Часлівецькій спеціальній школі-інтернаті вдалося провести реконструкцію і ремонт каналізаційної та водопровідної системи, замінити всі ліжка, матраци, подушки, ковдри та білизну, встановити ігровий майданчик, створити  і обладнати пральню, провести ремонт всього навчального корпусу, побудувати спортивний майдан. Інший ігровий майдан був встановлений у Медико-соціально-реабілітаційному центрі «Дорога життя» та були підтримані різні інноваційні програми. Благодійний фонд «Нова Сім’я» отримала мікроавтобус, Проект частково фінансує харчування дітей, підтримує діяльність групи художньої самодіяльності Нової сім’ї через  придбання взуття, пошиття костюмів.

П

рограма соціальної адаптації випускників інтернатських закладів у с. Павлово функціонує у формі фермерського господарства. Проект ТАЧ допомагає цій програмі через придбання сільськогосподарського обладнання, тварин, насіння, розсади та через підтримку  їх проекту з вироблення модної біжутерії. У ЗОШ №14 створена бібліотека, проведений ремонт всіх приміщень та їдальні школи, викладений бруківкою двір, встановлені ігровий майдан, огорожа, вже п’ять років фінансуються сніданки.

С

еред дітей найпопулярнішими є літні табори Проекту ТАЧ, до організації яких долучені  студенти кафедри соціології і соціальної роботи УжНУ, іноземні волонтери та волонтери з інших галузей.
Наші плани на майбутнє:
-   захист прав та інтересів дітей та молоді з вразливих верств населення, розширення їх економічних, культурних та освітніх можливостей; - сприяння розвитку і удосконалення професійно-значущих якостей, підвищення професійного рівня та компетенції  працівників організацій ТАЧ та волонтерів проекту ТАЧ ;
- налагодження та зміцнення співпраці з державними структурами, громадськими та релігійними організаціями, що працюють з дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, дітьми з особливими потребами в інтересах досягнення мети проекту.

Баторі-Тарці Зіта Іштванівна,
український координатор Проекту ТАЧ,
голова правління БФ  «Проекта ТАЧ».

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2