Товариство ЗЕЛЕНИЙ ХРЕСТ

Цільова група Люди з обмеженими фізичними можливостями

Товариство ЗЕЛЕНИЙ ХРЕСТ

Адреса: 79058, Львів, пр. Чорновола 4 кім. 1
Тел.: +38 032 - 244 56 07
Факс: +38 032 - 244 56 07
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Веб: http://www.gcs.org.ua/ukr

Т

овариство "Зелений Хрест" - незалежна громадська неприбуткова організація, створена в 1994 році та офіційно зареєстрована в березні 1995 року.

Працевлаштування для неповносправних осіб

З

1 лютого 2011 року за ініціативою "Зеленого Хреста" у Львові розпочала роботу недержавна, неприбуткова Агенція з працевлаштування неповносправних осіб. Проект діятиме протягом року.
“Потреба у проекті є очевидною, - повідомляє Олександр Волошинський, голова товариства. - На сьогодні роботодавці мають певний переляк щодо працевлаштовання на свої підприємства неповносправних осіб, є й протилежні випадки”, -- каже він і додає, що мета проекту — збудувати місток між двома сторонами, при цьому співпраця вестиметься з Львівським міським центром зайнятості. Якщо діяльність агенції буде ефективною, то проект продовжать.

З

а його словами, у рамках проекту цьогоріч будуть створені бази даних неповносправних осіб з їх кваліфікацією та бажаним місцем праці, бази вакансій, як у виробничій, так і невиробничій сферах. “Неповносправним особам допомагатимемо у підготовці до ефективного пошуку роботи через семінари та надання юридичних та психологічних консультацій. Оскільки працевлаштування неповносправних залежить від працедавців, будемо готувати підприємства до їх прийому в юридичному та психологічному аспектах, -- каже Волошинський. -- Проведемо два ярмарки вакансій, два засідання Ради соціальних партнерів, індивідуальні зустрічі з працедавцями і потенційними працівниками та низку інших заходів”.

Н

аразі на сайті організації всім бажаючим молодим людям з інвалідністю можна зареєструвати анкету пошуку роботи. http://www.gcs.org.ua/anketa/employment.html

Також Товариство надає юридичні та психологічні консультації для безробітних з інвалідністю. Адреси та телефони див. на сайті.

Туризм для неповносправних осіб

К

рім цього, товариство "Зелений Хрест" активно впроваджує проекти та програми по туризму для неповносправних осіб, працює над покращенням доступу неповносправних дітей до туризму та активного відпочинку і сприяння їм у відкритті світу поза межами власної квартири чи лікувального закладу, поширення ідеї активного відпочинку та туризму для неповносправних дітей.

Т

Товариство має невеличку базу туристичних об'єктів, обладнаних для неповносправних осіб, також  для груп неповносправних може надавати наступне спорядження: - надувні човни ("Рафт", "Шторм-400", "Шторм-450"); - намети (2-х, 3-х, 5-и, 6-и місні); - бензинові генератори (2,5 кВт); - надувні матраси; - спальні мішки; - рюкзаки; - рятувальні жилети; - газову плиту з балоном; - туристичний душ; - біотуалет.

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2