Ужгородське товариство інвалідів праці та дитинства ОПТИМІСТ

Цільова група Діти з обмеженими фізичними можливостями, Діти з обмеженими розумовими можливостями, Люди з обмеженими розумовими можливостями, Люди з обмеженими фізичними можливостями

Адреса: Ужгород, вул. Підгірна, 25,
Тел.: (0312) 616138
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Д

іяльність: Захист законних прав та iнтересiв iнвалiдiв. Здiйснення заходiв по соцiального захисту, соцiально-трудовій та медичнiй реабiлiтацiї iнвалiдiв та залучення їх до суспiльно-корисної дiяльностi, занять фiзкультурою та спортом.

Організація надає гуманiтарну та матерiальну допомогу, iнвалiднi коляски; правову, консультативну допомогу; обслуговування, допомогу на дому. Організовує благодiйнi обiди дiтям iнвалiдам 2 рази в рiк, спортивнi заняття iнвалiдiв, вiдвiдування концертiв та вистав. Товариство заснувало власний медико-реабілітаційний центр.

Медико-реабілітаційний центр ДОРОГА ЖИТТЯ

Адреса: 88014, Закарпатська обл. м.Ужгород,
вул.Нахимова, 8, к.88
Телефон: 3-93-66, факс: 3-93-66
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Ц

ентр займається соцiальним захист прав та iнтересiв дiтей з ураженнями центральної та периферичної нервової системи, порушеннями функцiй опорно-рухового апарату, частковими психiчними та мовними розладами вiком вiд народження до 25 рокiв.

Т

акож Центр займається дошкiльним вихованням i навчанням дiтей шкiльного вiку у колi ровесникiв у поєднаннi з фiзичною реабiлiтацiєю, масажем, логопедичною та психологiчною допомогою, проводить ранню дiагностику (дiти вiд народження до 3-х рокiв). Дiти примають участь у рiзноманiтних iграх, вправах та iнших видах активної дiяльностi. Надає методичну допомогу батькам, якi мають дiтей з тяжкими ураженнями, у реабiлiтацiї їх дiтей вдома.

Д

оставка дiтей на заняття i додому здiйснюється транспортом засновника Центру - Ужгородського мiського товариства iнвалiдiв працi та дитинства "Оптимiст".

 

Social Bookmarks

Вісник Антикризової програми

Вісник Антикризової програми

Випуск №1

Випуск №2